Pusula Bilgisayar;

90’lı yılların sonunda kişisel bilgisayarların evlere girmeye başladığı dönemde Satış ve Teknik servis hizmetleriyle sektöre giriş yapan Pusula Bilgisayar, ilerleyen yıllar içerisinde değişen ihtiyaçlara ayak uydurarak daha spesifik işlere imza atmaya başladı. 2005 yılında anakart, ekran kartı ve endüstriyel kart tamirine yoğunluk veren firmamız bunun ile ilgili gerekli yatırımları ve makinaları bünyesinde barındırmayı başardı. Bugün marka bağımsız her türlü notebook anakart tamiri yapan firmamız sadece 2018 yılında 618 adet anakart tamirini başarı ile yapmıştır.

Kurumsal firmalara teknik hizmet ve Danışmanlık veren Pusula Bilgisayar, 2015 sonrası Veri kurtarmaya yüzünü çevirip bu konuda gerekli yatırım ve eğitimlerle müşterilerine hizmet vermeye başladı. Dünyanın en başarılı veri kurtarma çözümleri sunan firmalar ile çalışarak hem kurumsal firmalara hemde ev kullanıcılarına profesyonel çözümler sunmaktayız. Bünyemizde bulunan Donor disk bankamıza hem yurtiçinden hemde dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan dönor bankalarından sürekli alım yapılmaktadır. Sürekli değişen teknolojiye hızla ayak uydurmak için yurdışında verilen eğitim ve seminerlere katılarak yeni çözüm yolları ve ürünleri keşfetmeye devam ediyoruz.

İlk gün işe başladığımız heyecan ve şevk ile 23. Yılımızı doldurmanın gururunu yaşıyoruz.

Nova Web Tasarım;

Mesleğe 1998 yılında Bakırköy’de bilgisayarcı çırağı olarak başladım, aslen donanımcıyım, bilgisayar teknik servis elemanı, teknik servis müdürlüğü, bilgi işlem koordinatörlüğü grafikerlik derken bilgisayar dünyasının çoğu sektöründe bulundum, fakat zamanla ilgimi çeken başka bir bölüm doğdu; Web Tasarım!

Yapmam gereken iş ilk etap da sadece içerik değiştirmek, hazır olan sitelerin kodlamalarını incelemek ve öğrenmekti grafik bilgim zaten vardı. Tema editlemeyi öğrendim, ek programlarla animasyonlar, yavaş yavaş her bir kodun ne işe yaradığını öğrenmeye başladığımda kendi şirketimi kurdum,

2022 işletmemizi daha da büyüterek Zeytinburnu, Beylikdüzü ve Balıkesir / Ayvalık şehir ve semtlerinde de şubeler oluşturduk,

Menü
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz..
? Merhaba, adım Sezgin, size nasıl yardımcı olabilirim?